EET nastavení

Nacházíte se zde:
← Všechny manuály

Vložení EET certifikátu

Jakmile máte EET certifikát stažený ve svém počítači či jiném zařízení je už jen třeba nahrát jej do pokladního systému. To provedete prostřednictvím cloudu v záložce EET nastavení. Zde, v okně Nahrát nový certifikát kliknete na Vybrat soubor a najdete ve svém počítači dokument s EET certifikátem. Zkontrolujte, zda má soubor příponu .p12, s jinou příponou by Vám nešel certifikát nahrát. Zvolte režim správy (většina z Vás bude mít režim běžný).

Dalším krokem je zadat heslo, jedná se o heslo, které jste zadávali na stránkách finanční správy při generování EET certifikátu. Pokud jste si jej nezapamatovali, budete si muset vygenerovat certifikát nový. V posledním řádku pak vyplníte ID provozovny. Jedná se o dvojciferné ID číslo, pod kterým je evidovaná Vaše provozovna na stránkách Finanční správy.

DOPORUČENÍ: Kontrolujte si platnost EET certifikátu. Jakmile platnost skončí, je nutné vygenerovat si certifikát nový viz kapitola Obnova certifikátu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.