Instalace

Nacházíte se zde:
← Všechny manuály

Předtím, než budete moci Pokladní systém CINK skutečně začít používat, je nutné si stáhnout aplikaci CINK Pokladní systém z Obchod Play na Vašem pokladním zařízení.

DOPORUČENÍ: Ať se rozhodnete pro využívání jakéhokoli zařízení jako pokladny, nedoporučujeme Vám instalovat na zařízení žádné jiné aplikace třetích stran. Následkem toho může dojít k celkovému zpomalení zařízení a aplikace, nebo dokonce nevratnému poškození zařízení.

CINK je možné používat na jakémkoli zařízení s operačním systémem Android. Pro operační systém vyšší než Andriod 5.0 Vám bude aplikace fungovat bez problému. Pokud ovšem Vaše zařízení má systém starší, je třeba si do něj stáhnout Bezpečnostní certifikát, aby nedocházelo k výpadkům odesílání Vašich údajů o platbách na Finanční správu, neboť starší Android nedisponuje potřebnými bezpečnostními opatřeními, vyžadovanými pro instalaci Vašeho EET certifikátu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.